Plugins - Admin and Site Enhancements (ASE) - Stable (latest release) - en to sq_AL translation catalogue (293 entries)

en: (Default is 'secret')
sq_AL: ((Parazgjedhja është 'secret')

en: (filtered from _MAX_ total entries)
sq_AL: (filtruar nga _MAX_ zëra gjithsej)

en: 1 minute
sq_AL: 1 minuta

en: 10 minutes
sq_AL: 10 minuta

en: 120 seconds
sq_AL: 120 sekonda

en: 15 seconds
sq_AL: 15 sekonda

en: 2 minutes
sq_AL: 2 minuta

en: 3 minutes
sq_AL: 3 minuta

en: 30 seconds
sq_AL: 30 sekonda

en: 45 seconds
sq_AL: 45 sekonda

en: 5 minutes
sq_AL: 5 minuta

en: 60 seconds
sq_AL: 60 sekonda

en: 90 seconds
sq_AL: 90 sekonda

en: <div class="asenha-warning">This feature <strong>only works for/with the default WordPress login page</strong>. It does not support using custom login page you manually created with a page builder or with another plugin.<br /><br />It's also <strong>not yet compatible with two-factor authentication (2FA) methods</strong>. If you use a 2FA plugin, please use the change login URL feature bundled in that plugin, or use another plugin that is compatible with it.<br /><br />And obviously, to improve security, please <strong>use something other than 'login'</strong> for the custom login slug.</div>
sq_AL: <div class="asenha-warning">Kjo veçori <strong>funksionon vetëm për/me faqen parazgjedhje të WordPress-it për hyrjet</strong>. Nuk mbulon përdorim faqeje të përshtatur hyrjesh që e krijuat dorazi me një ndërtues faqesh, apo me tjetër shtojcë.<br /><br />Gjithashtu, <strong>s’është ende e përputhshme me mirëfiltësim dyfaktorësh (2FA)</strong>. Nëse përdorni një shtojcë 2FA, ju lutemi përdorni veçorinë e ndryshimit të URL-së, të paketuar me atë shtojcë, ose përdorni një tjetër shtesë që është e përputhshme me të.<br /><br />Dhe padyshim, për të përmirësuar sigurinë, ju lutemi, për identifikuesin e përshtatur të hyrjeve <strong>përdorni diçka tjetër nga 'login'</strong>.</div>

en: <span class="faded">(Default is 1 minute)</span>
sq_AL: <span class="faded">(Parazgjedhja është 1 minutë)</span>

en: <span class="faded">(Default is 15 seconds)</span>
sq_AL: <span class="faded">(Parazgjedhja është 15 sekonda)</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Host</span>
sq_AL: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Strehë</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Password</span>
sq_AL: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Fjalëkalimi</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Port</span>
sq_AL: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Portë</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Security</span>
sq_AL: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Siguri</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Send a test email to</span>
sq_AL: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Dërgo një email provë te</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender email</span>
sq_AL: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Email dërguesi</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender name</span>
sq_AL: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Emri i dërguesit</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Username</span>
sq_AL: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Emri i përdoruesit</span>

en: <strong>Code to insert after &lt;body&gt; with the priority of</strong>
sq_AL: <strong>Kod për ta futur pas &lt;lëndës&gt;, me përparësi</strong>

en: <strong>Code to insert before &lt;/head&gt; with the priority of</strong>
sq_AL: <strong>Kod për ta futur përpara &lt;/kryeve&gt;, me përparësi</strong>

en: <strong>Code to insert in footer section before &lt;/body&gt; with the priority of</strong>
sq_AL: <strong>Kod për ta futur te pjesa e fundfaqes, para &lt;/lëndës&gt;, me përparësi</strong>

en: <strong>Error:</strong> Invalid email or incorrect password.
sq_AL: <strong>Gabim:</strong> Email i pavlefshëm, ose fjalëkalim i pasaktë.

en: <strong>Your ads.txt content:</strong>
sq_AL: <strong>Lënda e ads.txt tuaj:</strong>

en: <strong>Your app-ads.txt content:</strong>
sq_AL: <strong>Lënda e app-ads.txt tuaj:</strong>

en: ASE Pro YEAR-END SALE! 20% DISCOUNT. Lifetime Deal (LTD) available.
sq_AL: ULJE ÇMIMI FUNDVITI për ASE Pro!  20% ZBRITJE.  Ofrohet marrëveshje Lifetime Deal  (LTD).

en: AVIF Upload
sq_AL: Ngarkim AVIF

en: Add New
sq_AL: Shtoni të Ri

en: Add Your Review
sq_AL: Shtoni Shqyrtimin Tuaj

en: Add custom &lt;body&gt; class(es) on the singular view of some or all public post types. Compatible with classes already added using <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">Custom Body Class plugin</a>.
sq_AL: Shtoni klasë(a) vetjake&lt;body&gt; te pamja njëshe e disa ose krejt llojet e postimeve publike. E pajtueshme me klasa të shtuara tashmë duke përdorur shtojcën <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">Custom Body Class</a>.

en: Add custom CSS on all admin pages for all user roles.
sq_AL: Shtoni CSS të përshtatur në krejt faqet e përgjegjësit për krejt rolet e përdoruesve.

en: Add custom CSS on all frontend pages for all user roles.
sq_AL: Shtoni CSS të përshtatur në krejt faqet e pjesës së dukshme për krejt rolet e përdoruesve.

en: Admin Interface
sq_AL: Ndërfaqe Përgjegjësi

en: Admin Menu Organizer
sq_AL: Sistemues Menuje Përgjegjësi

en: Admin Notices
sq_AL: Njoftime Përgjegjësi

en: After saving the settings above, check if everything is configured properly below.
sq_AL: Pas ruajtjes së rregullimeve më sipër, kontrolloni më poshtë nëse gjithçka është formësuar siç duhet.

en: Allow custom navigation menu items to have links that open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
sq_AL: Lejo elementë menuje vetjake lëvizjesh të kenë lidhje që hapen në një skedë të re shfletuesi përmes atributit target="_blank" attribute. Për siguri më të thellë dhe përfitime SEO, do të shtohet edhe atributi rel="noopener noreferrer nofollow".

en: Allow some or all user roles to upload SVG files, which will then be sanitized to keep things secure.
sq_AL: Lejoju disa roleve, ose krejt roleve të përdoruesit të ngarkojnë kartela SVG, të cilat do të sanitarizohen më pas, për t’i mbajtur gjërat të siguruara.

en: Also disable frontend block styles / CSS files for the selected post types.
sq_AL: Për llojet e përzgjedhur të postimeve, çaktivizo gjithashtu stile blloqesh / kartela CSS pjese të dukshme.

en: Auto-Publish Posts with Missed Schedule
sq_AL: Vetëbotoji Postimet Që u Ka Kaluar Data e Planifikuar

en: Background
sq_AL: Sfond

en: Bypass verification of SSL certificate. This would be insecure if mail is delivered across the internet but could help in certain local and/or containerized WordPress scenarios.
sq_AL: Anashkalo verifikimin e dëshmisë SSL. Kjo do të ishte e pasigurt, nëse email-et dërgohen përmes internetit, por mund të ndihmonte gjatë disa skenarëve vendorë dhe/ose brenda kontejneri të WordPress-it.

en: Change Login URL
sq_AL: Ndryshoni URL Hyrjesh

en: Clean Up Admin Bar
sq_AL: Pastroni Shtyllë Përgjegjësi

en: Clean up admin pages by moving notices into a separate panel easily accessible via the admin bar.
sq_AL: Pastroni faqe përgjegjësi, duke i kaluar njoftimet në një panel veçmas, i përdorshëm kollaj që nga shtylla e përgjegjësit.

en: Clean up and speed up the dashboard by completely disabling some or all widgets. Disabled widgets won't load any assets nor show up under Screen Options.
sq_AL: Pastroni dhe përshpejtoni pultin, duke çaktivizuar plotësisht disa ose krejt widget-et. Widget-et e çaktivizuara s’do të ngarkojnë ndonjë element dhe as do të shfaqen nën Mundësi Ekrani.

en: Click to view hidden admin notices
sq_AL: Klikoni që të shihni njoftime përgjegjësi të fshehura

en: Collapse
sq_AL: Tkurre

en: Completely disable core, theme and plugin updates and auto-updates. Will also disable update checks, notices and emails.
sq_AL: Çaktivizoni plotësisht përditësime baze, temash dhe shtojcash, si dhe vetëpërditësimet.  Do të çaktivizojë gjithashtu kontroll, njoftime dhe email-e për përditësime.

en: Configure
sq_AL: Formësoni

en: Content Management
sq_AL: Administrim Lënde

en: Currently on YEAR-END SALE. <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">20% discount</a>.
sq_AL: Aktualisht me ULJE ÇMIMI për FUNDIN E VITIT.  <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">20% zbritje</a>.

en: Curves
sq_AL: Lakore

en: Custom Admin CSS
sq_AL: CSS e Përshtatur Përgjegjësi

en: Custom Admin Footer Text
sq_AL: Tekst i Përshtatur Fundfaqeje Pjese Përgjegjësi

en: Custom Code
sq_AL: Kod Vetjak

en: Custom Frontend CSS
sq_AL: CSS e Përshtatur Pjese të Dukshme

en: Customize the order of the admin menu and optionally change menu item title or hide some items.
sq_AL: Përshtatni rendin në menunë e përgjegjësit dhe, në daçi, ndryshoni titullin e elementëve të menusë, ose fshihni ndonjë element.

en: Customize the text you see on the footer of wp-admin pages other than this ASE settings page.
sq_AL: Përshtatni tekstin që shihni në fundaqe të faqeve wp-admin, hiq këtë faqe rregullimesh për  ASE-në.

en: DUPLICATE
sq_AL: PËSËDYTE

en: Default is %s
sq_AL: Parazgjedhja është %s

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/body&gt;
sq_AL: Parazgjedhja është 10. Një numër më i madh e fut kodin më afër &lt;/lëndës&gt;

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/head&gt;
sq_AL: Parazgjedhja është 10. Një numër më i madh e fut kodin më pranë &lt;/kryeve&gt;

en: Default is 10. Smaller number insert code closer to &lt;body&gt;
sq_AL: Parazgjedhja është 10. Një numër më i vogël e fut kodin më pranë &lt;lëndës&gt;

en: Default text is: <em>Thank you for creating with <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a></em>.
sq_AL: Teksti parazgjedhje është: <em>Faleminderit që krijoni me <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a>-in</em>.

en: Default text is: <em>Version %s</em>
sq_AL: Teksti parazgjedhje është: <em>Versioni %s</em>

en: Description
sq_AL: Përshkrim

en: Disable
sq_AL: Çaktivizoje

en: Disable <strong>block-based widgets settings screen</strong>. Restores the classic widgets settings screen when using a classic (non-block) theme. This has no effect on block themes.
sq_AL: Çaktivizo <strong>skenë rregullimesh widget-esh me bazë blloqe</strong>. Rikthen skenën klasike të rregullimeve për widget-e, kur përdore një temë klasike (jo me blloqe). Kjo nuk ka efekt mbi tema me blloqe.

en: Disable <strong>emoji support for pages, posts and custom post types</strong> on the admin and frontend. The support is primarily useful for older browsers that do not have native support for it. Most modern browsers across different OSes and devices now have native support for it.
sq_AL: Çaktivizo te pjesa e përgjegjësit dhe te pjesa e dukshme <strong>mbulim emoji-sh për faqe, postime dhe lloje të përshtatur postimesh</strong>.  Mbulimi është i dobishëm kryesisht për shfletues më të vjetër, që nuk i mbulojnë së brendshmi emoji-t.  Shumica e shfletuesve modernë në OS-e dhe pajisje të ndryshme tani i mbulojnë së brendshmi.

en: Disable <strong>jQuery Migrate</strong> script on the frontend, which should no longer be needed if your site uses modern theme and plugins.
sq_AL: Çaktivizo te pjesa e dukshme programthin <strong>jQuery Migrate</strong>, i cili nuk duhet të jetë më i nevojshëm, nësesajti juaj përdor temë dhe shtojca moderne.

en: Disable <strong>lazy loading of images</strong> that was natively added since WordPress v5.5.
sq_AL: Çaktivizoni <strong>ngarkimin e vonuar të figurave</strong>, që është shtuar që me WordPress v5.5.

en: Disable <strong>version number</strong> on static resource URLs referenced in &lt;head&gt;, which can disclose WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s). Applies to non-logged-in view of pages. This will also increase cacheability of static assets, but may have unintended consequences. Make sure you know what you are doing.
sq_AL: Çaktivizo <strong>numër versioni</strong> në URL burimesh statike të referuara te &lt;kryet&gt;, të cilat mund të lënë zbuluar numrin e versionit të WordPress.  Versionet më të vjetra mund të përmbajnë zbrazëtira të paarnuara sigurie. Vlen  parje faqesh pa bërë hyrje në llogari.  Kjo do të rrisë gjithashtu aftësinë për ruajtje në fshehtinë të elementëve statikëe, por mund të ketë pasoja të padëshiruara.  Sigurohuni që e dini se çfarë po bëni.

en: Disable All Updates
sq_AL: Çaktivizo Krejt Përditësimet

en: Disable Comments
sq_AL: Çaktivizoni Komentet

en: Disable Components
sq_AL: Çaktivizo Përbërës

en: Disable Dashboard Widgets
sq_AL: Çaktivizo Widget-e Pulti

en: Disable Feeds
sq_AL: Çaktivizo Prurjet

en: Disable Gutenberg
sq_AL: Çaktivizo Gutenberg-un

en: Disable REST API
sq_AL: Çaktivizo API REST

en: Disable REST API access for non-authenticated users and remove URL traces from &lt;head&gt;, HTTP headers and WP RSD endpoint.
sq_AL: Çaktivizo përdorim të API-t REST API për përdorues që s’kanë bërë mirëfilltësimin dhe hiq gjurmë URL-je nga &lt;head&gt;, nga krye HTTP dhe pikëmabrim WP RSD.

en: Disable Smaller Components
sq_AL: Çaktivizo Përbërës Më të Vegjël

en: Disable XML-RPC
sq_AL: Çaktivizo XML-RPC

en: Disable all RSS, Atom and RDF feeds. This includes feeds for posts, categories, tags, comments, authors and search. Also removes traces of feed URLs from &lt;head&gt;.
sq_AL: Çaktivizo krejt prurjet RSS, Atom dhe RDF.  Kjo përfshin prurje për postime, kategori, etiketa, komente, autorë dhe kërkime. Heq gjithashtu prej kryesh gjurmë URL-sh prurjesh.

en: Disable comments for some or all public post types. When disabled, existing comments will also be hidden on the frontend.
sq_AL: Çaktivizo komentet për disa, ose krejt llojet e postimeve publike.  Kur çaktivizohet, te pjesa e dukshme do të kalohen të fshehur edhe komentet ekzistuese.

en: Disable loading of <strong>Dashicons CSS and JS files</strong> on the front-end for public site visitors. This might break the layout or design of custom forms, including custom login forms, if they depend on Dashicons. Make sure to check those forms after disabling.
sq_AL: Çaktivizo te pjesa e dukshme ngarkim <strong>kartelash CSS-je Dashicons dhe JS</strong> për vizitorë të sajtit publik. Kjo mund të dëmtojë skemën, ose hartimin grafik për formularë të përshtatur, përfshi formularë të përshtatur hyrjesh, nëse varen nga Dashicons. Mos harroni të kontrolloni formularë të tillë, pas çaktivizimit.

en: Disable the <strong>&lt;generator&gt; tag</strong> in RSS feed &lt;channel&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
sq_AL: Çaktivizoni <strong>&lt;prodhues&gt; etiketash</strong> në &lt;kanal&gt; prurjesh RSS, i cili nxjerr zbuluar versionin e WordPress-it. Versione më të vjetra mund të përmbajnë dobësi sigurie të paarnuara.

en: Disable the <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. It's not needed if your site is not using pingback or remote (XML-RPC) client to manage posts.
sq_AL: Çaktivizoni <strong>etiketë &lt;link&gt; Really Simple Discovery (RSD)</strong> te &lt;head&gt;. Nuk duhet, nëse sajti juaj për administrim postimesh s’përdor <em>pingback</em> ose klient të largët (XML-RPC).

en: Disable the <strong>Windows Live Writer (WLW) manifest &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. The WLW app was discontinued in 2017.
sq_AL: Çaktivizo manifestin e <strong>Windows Live Writer (WLW) &lt;link&gt; tag</strong> në &lt;head&gt;.  Aplikacioni WLW u ndal më 2017-n.

en: Disable the <strong>generator &lt;meta&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
sq_AL: Çaktivizoni te &lt;kryet&gt; <strong>prodhues etiketash &lt;meta&gt;</strong>, çka lë të duket numri i versionit të WordPress-it.  Versione më të vjetra mund të përmbajnë zbrazëtira të paarnuara sigurie.

en: Disable the <strong>plugin and theme editor</strong>.
sq_AL: Çaktivizo <strong>përpunues shtojcash dhe temash</strong>.

en: Disable the <strong>plugin and theme editor</strong>. <span class="warning-text">Note that wp-config.php in this site is not writeable and <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> constant is already defined there. You either need to make it writeable to make this setting functional, or, you need to manually change the value of <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> there.</span>
sq_AL: Çaktivizo <strong>përpunuesin e shtojcave dhe temave</strong>.  <span class="warning-text">Vini re se wp-config.php në këtë sajt s’është e shkrueshme dhe konstantja <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> është  tashmë e përcaktuar atje. Për ta bërë funksional këtë rregullim, ose duhet ta bëni atë të shkrueshme, ose duhet të ndryshoni dorazi atje vlerën për <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code>.</span>

en: Disable the Gutenberg block editor for some or all applicable post types.
sq_AL: Çaktivizo përpunuesin Gutenberg të blloqeve, për disa, ose për krejt llojet e postimeve për të cilat kjo ka vend.

en: Disable the default <strong>WordPress shortlink &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. Ignored by search engines and has minimal practical use case. Usually, a dedicated shortlink plugin or service is preferred that allows for nice names in the short links and tracking of clicks when sharing the link on social media.
sq_AL: Çaktivizo <strong>etiketë &lt;link&gt; lidhjesh të shkurtuara WordPress</strong> parazgjedhje te &lt;head&gt;. E shpërfillur nga motorë kërkimi dhe ka përdorim praktik minimal. Zakonisht, parapëlqehet një shtojcë ose shërbim enkas për lidhje të shkurtuara, që lejojnë emra  të hijshëm te lidhjet e shkurtuara dhe ndjekje dhe klikime, kur lidhja ndahet me të tjerë në media shoqërore.

en: Dismiss
sq_AL: Hidhe tej

en: Display Active Plugins First
sq_AL: Shfaq Së Pari Shtojcat Aktive

en: Display System Summary
sq_AL: Shfaq Përmbledhje Sistemi

en: Display a panel showing and linking to all available sizes when viewing an image in the media library. Especially useful to quickly get the URL of a particular image size.
sq_AL: Shfaq një panel që tregon dhe lidh krejt madhësitë e gatshme, kur shihet një figurë te mediateka. Veçanërisht e dobishme për të marrë shpejt URL-në e një madhësi të dhënë figure.

en: Display active / activated plugins at the top of the Installed Plugins list. Useful when your site has many deactivated plugins for testing or development purposes.
sq_AL: Shtojcat aktive / të aktivizuara shfaqi në krye të listës Shtojca të Instaluara.  E dobishme kur sajti juaj ka mjaft shtojca të çaktivizuara për qëllime testimi ose zhvillimi.

en: Display the registration date and time in the users list table.
sq_AL: Shfaqni te tabela e listës së përdoruesve datën dhe kohën e regjistrimit.

en: Do more with <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a>. Lifetime deal (LTD) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">available</a>.
sq_AL: Bëni më shumë gjëra, me <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a>. <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">Ka</a> <em>Lifetime deal (LTD)</em>.

en: Duplicate
sq_AL: Përsëdyte

en: Duplicate %s
sq_AL: Përsëdyte %s

en: Duplicate this as draft
sq_AL: Përsëdyte këtë si skicë

en: Easily edit and validate your <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> and <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> content.
sq_AL: Përpunoni dhe vlerësoni kollaj lëndën e <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> dhe <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> tuaj.

en: Easily edit and validate your <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a> content.
sq_AL: Përpunoni dhe vlerësoni kollaj lëndën e <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a> tuaj.

en: Easily replace any type of media file with a new one while retaining the existing media ID, publish date and file name. So, no existing links will break.
sq_AL: Zëvendësoni lehtësisht çfarëdo lloj kartele media me një të re, teksa mbahet ID-ja ekzistuese e medias, data e  botimit dhe emri i kartelës.  Pra, s’do të dëmtohen lidhje.

en: Edit
sq_AL: Përpunojeni

en: Email Address Obfuscator
sq_AL: Errësues Adresash Email

en: Email Delivery
sq_AL: Dërgim Email-esh

en: Email address only
sq_AL: Vetëm adresa email

en: Enable assignment of multiple roles during user account creation and editing. This maybe useful for working with roles not defined in WordPress core, e.g. from e-commerce or LMS plugins.
sq_AL: Aktivizo caktim rolesh të shumëfishtë, gjatë krijimit dhe përpunimit të llogarive të përdoruesve. Kjo mund të jetë e dobishme për të punuar me role jo të përkufizuar në bazën e WordPress-it, bie fjala, nga shtojca e-tregtie, apo LMS-sh.

en: Enable debug mode and output the debug info into WordPress debug.log file.
sq_AL: Aktivizo mënyrën diagnostikim dhe shkruaj hollësitë e diagnostikimit te kartela debug.log e WordPress-it.

en: Enable log in, log out and dynamic log in/out menu item for addition to any menu.
sq_AL: Aktivizo element menuje për hyrje, dalje dhe hyrje/dalje dinamike, për shtim në çfarëdo menuje.

en: Enable uploading <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> files in the Media Library. You can convert your existing PNG, JPG and GIF files using a tool like <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.
sq_AL: Aktivizoni ngarkim kartelash <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> në Mediatekë. Mundeni të shndërroni kartelat tuaja ekzistuese  PNG, JPG dhe GIF duke përdorur një mjet si <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.

en: Enhance List Tables
sq_AL: Zgjeroni Tabela Listash

en: Enhancements
sq_AL: Thellime

en: Error:
sq_AL: Gabim:

en: Excerpt
sq_AL: Copëz

en: Expand
sq_AL: Zgjeroje

en: External Permalinks
sq_AL: Permalidhje të jashtme

en: Failed Login Attempts Log
sq_AL: Regjistër Përpjekjesh të Dështuara Për Hyrje

en: Failed login attempts:
sq_AL: Përpjekje për hyrje të dështuara:

en: Featured Image
sq_AL: Figurë e Zgjedhur

en: File Size
sq_AL: Madhësi Kartele

en: First
sq_AL: E para

en: Force all links to external sites in post content, where <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> hook is used, to open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
sq_AL: Detyro krejt lidhjet për në sajte të jashtëm te lënda e postimit, ku përdoret grremçi <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a>, të hapen në skedë të re shfletuesi, përmes atributit target="_blank".  Për siguri më të thellë dhe përfitime SEO, do të shtohet edhe atributi rel="noopener noreferrer nofollow".

en: Force the usage of the sender name/email defined above. It will override those set by other plugins.
sq_AL: Detyro përdorimin e emrit/email-it të dërguesit të përcaktuar më sipër. Kjo do të anashkalojë ata të ujdisur nga shtojca të tjera.

en: Get ASE Pro
sq_AL: Merrni ASE Pro

en: Get It Now
sq_AL: Merreni Që Tani

en: Heading
sq_AL: Krye

en: Heartbeat Control
sq_AL: Kontrolli “Heartbeat”

en: Help others discover ASE and maybe <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">translate</a> to your language.
sq_AL: Ndihmojini të tjerët të zbulojnë ASE dhe ndoshta <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">përkthejeni</a> në gjuhën tuaj.

en: Hide Admin Bar
sq_AL: Fshihe Shtyllën e Përgjegjësit

en: Hide Admin Notices
sq_AL: Fshih Njoftime Përgjegjësi

en: Hide admin bar on the frontend for all or some user roles.
sq_AL: Fshihe shtyllën e përgjegjësit te pjesa e përparme për të gjithë ose disa role të përdoruesve.

en: I've shared
sq_AL: Kam ndarë

en: If set, the following SMTP service/account wil be used to deliver your emails.
sq_AL: Në u ujdistë,  për të dërguar email-et tuaj do të përdoret shërbimi/llogaria SMTP vijues.

en: If set, the following sender name/email overrides WordPress core defaults but can still be overridden by other plugins that enables custom sender name/email, e.g. form plugins.
sq_AL: Në u caktoftë, emri/email-i vijues i dërguesit anashkalon parazgjedhjet e bazëz së WordPress-it, por mund të anashkalohet sërish nga shtojca të tjera që aktivizojnë emër/email të përshtatur të dërguesit, p.sh., shtojca formularësh.

en: If something goes wrong</strong> and you need to regain access to your account as an administrator, please visit the following URL: <br /><strong>%s</strong><br /><br />If you use <strong>Ninja Firewall</strong>, please uncheck "Block attempts to gain administrative privileges" in the Firewall Policies settings before you try to view as a non-admin user role to <strong>prevent being locked out</strong> of your admin account.
sq_AL: Nëse diçka shkon keq</strong> dhe ju duhet të rifitoni hyrje në llogarinë tuaj prej përgjegjësi, ju lutemi, vizitoni URL-në vijuese: <br /><strong>%s</strong><br /><br />Nëse përdorni <strong>Ninja Firewall</strong>, ju lutemi, hiqini shenjën mundësisë “Blloko përpjekje për të fituar privilegje administrative”", te rregullimet “Rregulla Firewall-i”, para se të provoni ta shihni si prej një roli përdoruesi jo përgjegjës, që të <strong>pengoni lënien jashtë</strong> llogarisë tuaj si përgjegjës.

en: Image Sizes Panel
sq_AL: Panel Madhësish Figurash

en: Image Upload Control
sq_AL: Kontroll Ngarkimi Figurash

en: Improve the usefulness of listing pages for various post types and taxonomies, media, comments and users by adding / removing columns and elements.
sq_AL: Përmirësoni dobinë e listimit të faqeve për lloje të ndryshme postimesh dhe klasifikimesh, media, komente dhe përdorues duke shtuar / hequr shtylla dhe elementë.

en: Insert &lt;head&gt;, &lt;body&gt; and &lt;footer&gt; Code
sq_AL: Futni Kod &lt;kryesh&gt;, &lt;lënde&gt; dhe &lt;fundfaqeje&gt;

en: Invalid username/email or incorrect password.
sq_AL: Emër përdoruesi/email i pavlefshëm, ose fjalëkalimi i gabuar.

en: Keep as is
sq_AL: Mbaje siç është

en: Last
sq_AL: E fundit

en: Last Login
sq_AL: Hyrja e Fundit

en: Last Login Column
sq_AL: Shtylla e Hyrjeve të Fundit

en: Last Modified
sq_AL: Ndryshuar Së Fundi Më

en: Left Side
sq_AL: Ana e Majtë

en: Limit Login Attempts
sq_AL: Kufizo Përpjekje Për Hyrje

en: Limit to
sq_AL: Kufizoje në

en: Lines
sq_AL: Rreshta

en: List view
sq_AL: Parje si listë

en: Log In/Out Menu
sq_AL: Menyja Hyrjesh/Daljesh

en: Log In/Out | Register
sq_AL: Hyni/Dilni |  Regjistrohuni

en: Log when users on the site last logged in and display the date and time in the users list table.
sq_AL: Regjistro kur hynë për herë të fundit në llogari sajti përdoruesit dhe shfaq datën dhe kohën te tabela e listës së përdoruesve.

en: Login ID Type
sq_AL: Lloj ID-je Hyrjesh

en: Looks like some of these free enhancements have been useful for your site?
sq_AL: Duket sikur disa nga këto përmirësime falas kanë qenë të dobishme për sajtin tuaj?

en: Maintenance Mode
sq_AL: Mënyrë Mirëmbajtje

en: Maintenance mode is currently enabled for this site.
sq_AL: Mënyra mirëmbajtje është aktualisht e aktivizuar për këtë sajt.

en: Manage ads.txt and app-ads.txt
sq_AL: Administroni ads.txt dhe app-ads.txt

en: Manage robots.txt
sq_AL: Administroni robots.txt

en: Max height:
sq_AL: Lartësia maksimale:

en: Max width:
sq_AL: Gjerësia maksimale:

en: Media Library Infinite Scrolling
sq_AL: Rrëshqitje e Pafund në Mediatekë

en: Media Replacement
sq_AL: Zëvendësim Media

en: Modify
sq_AL: Ndryshoje

en: Modify the interval of the WordPress heartbeat API or disable it on admin pages, post creation/edit screens and/or the frontend. This will help reduce CPU load on the server.
sq_AL: Ndryshoni intervalin API-t <em>hearbeat</em> të WordPress-it, ose çaktivizojeni në faqet e përgjegjësi, në skena krijimi/përpunimi postimesh dhe/ose në pjesën e dukshme. Kjo do të ndihmojë të reduktohet ngarkesa e CPU-ve në shërbyes.

en: Multiple User Roles
sq_AL: Role të Shumëfishtë Përdoruesi

en: Never
sq_AL: Kurrë

en: New login URL:
sq_AL: URL e re Hyrjesh:

en: Next
sq_AL: Pasuesja

en: No data available in table
sq_AL: S’ka të dhëna në tabelë

en: No matching records found
sq_AL: S’u gjetën zëra me përkim

en: None
sq_AL: Asnjë

en: Notices
sq_AL: Shënime

en: Obfuscate Author Slugs
sq_AL: Errëso Identifikues Autorësh

en: Obfuscate email address to prevent spam bots from harvesting them, but make it readable like a regular email address for human visitors.
sq_AL: Errësojeni adresën email, që t’u pengoni robotëve të padëshiruar mbledhjen e tyre, por bëjeni të lexueshme si një adresë e rregullt email, për vizitorët njerëzorë.

en: Obfuscate publicly exposed author page URLs that shows the user slugs / usernames, e.g. <em>sitename.com/author/username1/</em> into <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>, and output 404 errors for the original URLs. Also obfuscates in /wp-json/wp/v2/users/ REST API endpoint.
sq_AL: Errëso URL faqesh autorësh të ekspozuara publikisht, të cilat shfaqin identifikues/emra përdoruesish të përdoruesve, p.sh., <em>emërsajti.com/autor/emërpërdoruesi1/</em> si <em>emërsajti.com/autor/a6r5b8ytu9gp34bv/</em> dhe për URL-të origjinale prodho gabime 404. Errëson edhe te pikëmbarim API REST /wp-json/wp/v2/users/ .

en: On admin pages
sq_AL: Në faqe përgjegjësi

en: On post creation and edit screens
sq_AL: Gjatë krijimi postimesh dhe skena përpunimi

en: On the frontend
sq_AL: Në pjesën e dukshme

en: Oops, something went wrong</span>.<br />Please double check your settings and the destination email address.
sq_AL: Hëm, diçka shkoi ters</span>.<br />Ju lutemi, rikontrolloni rregullimet tuaja dhe adresën email vendmbërritje.

en: Open All External Links in New Tab
sq_AL: Hapi Krejt Lidhjet e Jashtme në Skedë të Re

en: Optimizations
sq_AL: Optimizime

en: Or, help improve ASE by <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">providing feedback</a>.
sq_AL: Ose, ndihmoni në përmirësimin e ASE-së duke <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">duke dhënë përshtypje</a>.

en: Order
sq_AL: Renditje

en: Password
sq_AL: Fjalëkalim

en: Password Protection
sq_AL: Mbrojtje Me Fjalëkalim

en: Password protection is currently enabled for this site.
sq_AL: Mbrojtja me fjalëkalim është aktualisht e aktivizuar për këtë sajt.

en: Password-protect the entire site to hide the content from public view and search engine bots / crawlers. Logged-in administrators can still access the site as usual.
sq_AL: Mbroni me fjalëkalim tërë sajtin, për ta fshehur lëndën kundrejt parjes publike dhe robotëve / <em>crawlers</em> të motorëve të kërkimeve. Përgjegjësit që kanë bërë hyrjen në llogari munden ende të përdorin sajtin si zakonisht.

en: Perform 301 (permanent) redirect to the homepage for all 404 (not found) pages.
sq_AL: Kryej ridrejtim 301 (të përhershëm) te faqja hyrëse, për krejt faqet 404 (s’u gjet).

en: Perform Replacement
sq_AL: Kryej Zëvendësimin

en: Please clear your cache</strong> after enabling or disabling maintenance mode. This ensures site visitors see either the maintenance page or the actual content of each page.
sq_AL: Ju lutemi, spastroni fshehtinën tuaj</strong>, pas aktivizimit apo çaktivizimit të kodit të mirëmbajtjes. Kjo garanton që vizitorët e sajtit të shohin ose faqen e mirëmbajtjes, ose lëndën faktike të çdo faqeje.

en: Please consider supporting ASE.
sq_AL: Ju lutemi, shihni mundësinë e përkrahjes së ASE-së.

en: Prevent bloating the database by limiting the number of revisions to keep for some or all post types supporting revisions.
sq_AL: Parandaloni fryrjen e bazës së të dhënave, duke kufizuar numrin e rishikimeve që duhen mbajtur për disa ose krejt llojet e postimeve që mbulojnë rishikime.

en: Prevent brute force attacks by limiting the number of failed login attempts allowed per IP address.
sq_AL: Parandaloni sulme hyrjeje me zor, duke kufizuar numrin e përpjekjeve të dështuara për hyrje të lejuara për adresë IP.

en: Prevent smaller components from running or loading. Make the site more secure, load slightly faster and be more optimized for crawling by search engines.
sq_AL: Pengoni funksionimin ose ngarkimin e përbërësve më të vegjël.  Bëjeni sajtin më të siguruar, ngarkojeni pakëz më shpejt dhe jini më optimal për indeksim nga motorë kërkimi.

en: Previous
sq_AL: E mëparshmja

en: Product Image
sq_AL: Figurë Produkti

en: Protect your site from brute force, DOS and DDOS attacks via <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>. Also disables trackbacks and pingbacks.
sq_AL: Mbrojeni sajtin tuaj nga sulme hyrjeje me zor, DOS dhe DDOS, përmes <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>.  Kjo çaktivizon edhe pasgjurmime dhe pingback-e.

en: Redirect 404 to Homepage
sq_AL: Ridrejto 404 te Faqe Hyrëse

en: Redirect After Login
sq_AL: Ridrejtim Pas Hyrjesh

en: Redirect After Logout
sq_AL: Ridrejtim Pas Daljesh

en: Redirect to:
sq_AL: Ridrejto tek:

en: Registered
sq_AL: I regjistruar

en: Registration Date Column
sq_AL: Shtyllë Datash Regjistrimi

en: Remove 'Howdy'
sq_AL: Hiq “Howdy”-n

en: Remove WordPress logo/menu
sq_AL: Hiq stemë/menu WordPress-i

en: Remove comments column
sq_AL: Hiqe shtyllën e komenteve

en: Remove comments counter/link
sq_AL: Hiq numërator/lidhje komentesh

en: Remove customize menu
sq_AL: Hiq menu përshtatjesh

en: Remove date column
sq_AL: Hiqe shtyllën e datave

en: Remove new content menu
sq_AL: Hiq menu lënde të re

en: Remove tags column (for posts)
sq_AL: Hiqe shtyllën e etiketave (për postimet)

en: Remove the Help tab and drawer
sq_AL: Hiq skedë dhe sirtar Ndihme

en: Remove updates counter/link
sq_AL: Hiq numërator/lidhje përditësimesh

en: Remove various elements from the admin bar.
sq_AL: Hiqni nga shtylla e përgjegjësit elementë të ndryshëm.

en: Replace Media
sq_AL: Zëvendësoni Media

en: Resize newly uploaded, large images to a smaller dimension and delete originally uploaded files. BMPs and non-transparent PNGs will be converted to JPGs and resized.
sq_AL: Ripërmasoni në një përmasë më të vogël figura të mëdha, të ngarkuara rishtazi dhe fshini kartelat e ngarkuara fillimisht.  BMP-të dhe PNG-të jo transparente do të shndërrohen në JPG dhe do të ripërmasohen.

en: Restrict login ID to username or email address only.
sq_AL: Kufizo ID hyrjesh si vetëm emër përdoruesi ose adresë email-i.

en: Revisions Control
sq_AL: Kontroll Rishikimesh

en: Right Side
sq_AL: Ana e Djathtë

en: SE Visibility: OFF
sq_AL: Dukshmëri SE: OFF

en: SVG Upload
sq_AL: Ngarkim SVG-je

en: Save Changes
sq_AL: Ruaji Ndryshimet

en: Search Engines Visibility Status
sq_AL: Gjendje Dukshmërie Për Motorë Kërkimesh

en: Search engines are discouraged from indexing this site. Click to change the settings.
sq_AL: Motorëve të kërkimit nxiten të mos e indeksojnë këtë sajt. Klikoni që të ndryshoni rregullimet.

en: Search:
sq_AL: Kërko:

en: Security
sq_AL: Siguri

en: Select New Media File
sq_AL: Përzgjidhni Kartelë të Re Media

en: Select an Image
sq_AL: Përzgjidhni Figurë

en: Send Now
sq_AL: Dërgoje Tani

en: Sending test email...
sq_AL: Po dërgohet email provë…

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after login.
sq_AL: Caktoni URL të përshtatur ridrejtimi për krejt, ose disa nga rolet e përdoruesve, për pas hyrjes.

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after logout.
sq_AL: Caktoni URL të përshtatur ridrejtimi për krejt, ose disa nga rolet e përdoruesve, për pas daljes.

en: Set custom sender name and email. Optionally use external SMTP service to ensure notification and transactional emails from your site are being delivered to inboxes.
sq_AL: Caktoni emër dhe email të përshtatur të dërguesit. Në daçi, përdorni shërbim të jashtëm SMTP, për t’u siguruar se email-et njoftim dhe ata për veprime, nga sajti juaj,  mbërrijnë në email-et e të tjerëve.

en: Set interval to once every
sq_AL: Caktoni intervalin si një herë në çdo

en: Set the password:
sq_AL: Caktoni fjalëkalimin:

en: Share about ASE on:
sq_AL: Ndani rreth ASE në:

en: Show All
sq_AL: Shfaqi Krejt

en: Show Custom Taxonomy Filters
sq_AL: Shfaq Filtra Klasifikimesh Vetjakë

en: Show ID column
sq_AL: Shfaq shtyllë ID-sh

en: Show ID in action rows along with links for Edit, View, etc.
sq_AL: Shfaq ID-në në rreshta veprimesh tok me lidhje për Përpunoni, Shihni, etj.

en: Show Less
sq_AL: Shfaq Më Pak

en: Show _MENU_ entries
sq_AL: Shfaq zëra _MENU_

en: Show a customizable maintenance page on the frontend while performing a brief maintenance to your site. Logged-in administrators can still view the site as usual.
sq_AL: Shfaq në pjesën e dukshme një faqe mirëmbajtjeje që mund të përshtatet, teksa kryhet mirëmbajtje të shkurtër në sajtin tuaj. Përgjegjësit që kanë bërë hyrjen në llogari munden prapë të shohin sajtin si zakonisht.

en: Show additional filter(s) on list tables for hierarchical, custom taxonomies.
sq_AL: Shfaq filtër(a) shtesë në tabela liste për klasifikime hierarkike, të përshtatur.

en: Show admin bar status when search engines are set to be discouraged from indexing the site. This is set through a "Search engine visibility" checkbox in Settings >> Reading.
sq_AL: Shfaq gjendje shtylle përgjegjësi, kur motorët e kërkimit nuk nxiten të indeksojnë sajtin. Kjo ujdiset përmes kutizës “Dukshmëri për motorë kërkimi”, te Rregullime >> Lexim.

en: Show excerpt column
sq_AL: Shfaq shtyllë copëzash

en: Show featured image column
sq_AL: Shfaq shtyllë figurash të zgjedhura

en: Show file size column in media library
sq_AL: Shfaq te mediateka shtyllë madhësie kartelash

en: Show last modified column
sq_AL: Shfaq shtyllën “Ndryshuar së fundi më”

en: Show quick summary of the system the site is running on to admins, in the "At a Glance" dashboard widget. This includes the web server software, the PHP version, the database software and server IP address.
sq_AL: Shfaqu përgjegjësve një përmbledhje të shpejtë të sistemit në të cilin po funksionon sajti, te widget-i “Me një Vështrim ” i pultit. Në to përfshihet software-i për shërbyes, versioni i PHP-së, software-i për bazë të dhënash dhe adresa IP e shërbyesit.

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
sq_AL: Po shfaqen 0 deri 0 nga 0 zëra

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
sq_AL: Po shfaqen  _START_ deri në _END_ nga _TOTAL_ zëra

en: Site Identity on Login Page
sq_AL: Identitet Sajti në Faqe Hyrjesh

en: Stripes
sq_AL: Shirita

en: Test email was successfully processed</span>.<br />Please check the destination email's inbox to verify successful delivery.
sq_AL: Testimi i email-it u përpunua me sukses</span>.<br />Ju lutemi, kontrolloni email-et te vendmbërritja, për të verifikuar dërgimin e suksesshëm.

en: The current file will be replaced with the uploaded / selected file (of the same type) while retaining the current ID, publish date and file name. Thus, no existing links will break.
sq_AL: Kartela e tanishme do të zëvendësohet me kartelën e ngarkuar / të përzgjedhur (të të njëjtit lloj), teksa ruhet ID-ja e tanishme, data e botimit dhe emri i kartelës. Ndaj, s’do të dëmtohet ndonjë lidhje ekzistuese.

en: This site is undergoing maintenance for an extended period today. Thanks for your patience.
sq_AL: Për këtë sajt sot po kryhet mirëmbajte për një periudhë të zgjatur. Faleminderit për durimin.

en: To exclude an image from conversion and resizing, append '-nr' suffix to the file name, e.g. bird-photo-4k-nr.jpg
sq_AL: Për ta përjashtuar një figurë nga shndërrime dhe ripërmasime, shtojini prapashtesën '-nr' emrit të kartelës, p.sh., foto-zogu-4k-nr.jpg

en: Trigger publishing of scheduled posts of all types marked with "missed schedule", anytime the site is visited.
sq_AL: Shkakto botimin e postimeve të planifikuara për krejt llojet e shënuar me “i kaloi data e planifikuar”, në çfarëdo kohe që vizitohet sajti.

en: Use Selected Image
sq_AL: Përdor Figurën e Përzgjedhur

en: Use a shortcode like the following examples to display an email address on the frontend of your site: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> to display the email on it's own line</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> to show the email inline</li>
            		</ul>
sq_AL: Përdorni një kod të shkurtër, si në shembujt vijues, për të shfaqur një adresë email në pjesën e dukshme të sajtit tuaj: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> për ta shfaqur email-in në rreshtin e vet</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> për të shfaqur email-n brendazi</li>
            		</ul>

en: Use the site icon and URL to replace the default WordPress logo with link to wordpress.org on the login page. Go to <a href="%1$s">General Settings</a> or the <a href="%2$s">Customizer</a> to set or change your site icon.
sq_AL: Përdorni ikonën e sajtit dhe URL-në për të zëvendësuar stemën parazgjedhje të WordPress-it, me lidhje për te wordpress.org, në faqen e hyrjeve. Që të caktoni, ose ndryshoni ikonën tuaj për sajtin, kaloni te <a href="%1$s">Rregullime të Përgjithshme</a>, ose te <a href="%2$s">Përshtatës</a>.

en: Username
sq_AL: Emër përdoruesi

en: Username only
sq_AL: Vetëm emër përdoruesi

en: Utilities
sq_AL: Të dobishme

en: Validate with:
sq_AL: Vlerësoje me:

en: Various Admin UI Enhancements
sq_AL: Përmirësime të ndryshme në UI përgjegjësi

en: Various, smaller enhancements for different parts of the admin interface.
sq_AL: Përmirësime të ndryshme, më të vogla, për pjesë të ndryshme të ndërfaqes së përgjegjësit.

en: View
sq_AL: Shiheni

en: View Admin as Role
sq_AL: Shiheni Përgjegjësin si Rol

en: View Content
sq_AL: Shihni Lëndën

en: View admin pages and the site (logged-in) as one of the non-administrator user roles.
sq_AL: Shihni faqe përgjegjësi dhe sajtin (të futur) si prej roli përdoruesish jo përgjegjës.

en: We'll be back soon.
sq_AL: Do të kthehemi së shpejti.

en: Welcome to WordPress
sq_AL: Mirë se vini në WordPress

en: Wider Admin Menu
sq_AL: Menu Më e Gjerë Përgjegjësi

en: Write a quick, 5-star review for ASE
sq_AL: Shkruani një shqyrtim të shpejtë, me 5 yje për ASE-në

en: failed login attempts allowed before 15 minutes lockout
sq_AL: përpjekje të dështuara hyrjesh të lejuara para kyçjesh 15-minutëshe

en: for:
sq_AL: për:

en: lockout(s) will block further login attempts for 24 hours
sq_AL: kyçja(et) do të bllokojë për 24 orë përpjekje të mëtejshme hyrjesh

en: pixels <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
sq_AL: piksela <span class="faded">(Parazgjedhja është 1920 piksela)</span>

en: pixels. <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
sq_AL: piksela <span class="faded">(Parazgjedhja është 1920 piksela)</span>

en: revisions for:
sq_AL: rishikime për:
